מתן מיחשוב תפעול וניהול - הצוות המוביל

הצוות המוביל

 • אלון סגל - מנכ"ל

  אלון, מנכ"ל ובעלים של חברת מתן. בעל 25 שנות ניסיון בתחומי מערכות מידע ותעשייה וניהול. במשך כ-16 שנה עסק בייעוץ לארגונים בתחום שיפור תהליכים עסקיים, מערכות מידע וניהול פרויקטים.  בשנת 1995 הקים את חברת מתן, המתמחה בהגדרת מתודולוגיות, שיפור תהליכים ויישום מערכות מידע ארגוניות. בתפקידיו הקודמים שימש כמנתח מערכות ויועץ בכיר והוביל פרויקטים של ייעוץ ניהולי ויישום מערכות מידע ארגוניות. אלון מנהל את חברת מתן מיום הקמתה ותורם מניסיונו הרב לפרויקטים שהחברה מבצעת. אלון בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון.

  alons@matan-consulting.com 

 • ליאת לנדסמן - שותפה

  ליאת הינה בעלת נסיון מקצועי וניהולי עשיר של למעלה מ-13 שנה במגוון גדול של פרוייקטי יעוץ עבור ארגונים מובילים.הנסיון של ליאת כולל ניהול פעילות החברה עבור לקוחות גדולים במגוון תעשיות וביניהם תעשיית ה-Semiconductors, היי טק, התעשיה הבטחונית, וחברות ממשלתיות. ליאת ריכזה את התפעול בחברה וכיום היא מנהלת מספר תהליכים בתחום הפיתוח העסקי והשיווק.

  liatl@matan-consulting.com

 • עירית קיזלשטיין - PMP - מנהלת תחום ניהול פרויקטים
  מובילה את פעילות חברת מתן בתחום הייעוץ בניהול פרויקטים ומנהלת צוות מהנדסים רחב בעל ידע ונסיון בתחום.
  תחום ניהול הפרויקטים  מספק סל שירותים מקיף, המאפשר סינרגיה גבוהה ושילוב יכולות וידע  במתודולוגיה, כלים, פיתוח, הדרכה והטמעה, שנצבר במתן במרוצת השנים ומאפשר להביא ללקוחותנו פתרונות ישימים בעלי ערך רב. 
  תחומי הפעילות המרכזיים :יישום  EPM/PPM, תכנון ובקרה - PMO, הקמת תשתיות ניהוליות, הגדרת מתודולוגיות והטמעתן, הדרכה בניהול פרויקטים וליווי פרויקטים להצלחה.

  עירית בעלת 15 שנות נסיון בניהול פרוייקטים, כולל ניהול עסקי של פרוייקטים מורכבים, ניהול צוות והנחייתו. מוסמכת להדרכת PMP® מטעם ארגון PMI העולמי, ומובילה את פעילות חברת מתן כספק הדרכה REP. בעלת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול בהתמחות מערכות מידע ו- MBA במינהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון.  


  iritk@matan-consulting.com

 • רועי גלבוע - מנהל צוות הפיתוח

  רועי מנהל את פעילות פיתוח התוכנה במתן ומנהל את צוות הפיתוח בחברה.רועי מתמחה באפיון וביצוע של פיתוחים  בטכנולוגיות מיקרוסופט ובעיקר בפיתוחים המרחיבים את פתרון ה EPM של מיקרוסופט.
  רועי סיים תואר ראשון במדעי המחשב ונמצא במתן כבר כ 5 שנים אשר בהם הוא רכש ידע ונסיון יחודי בפיתוח בסביבתה EPM.


  royg@matan-consulting.com

 • דפנה גרינר - מנהלת משאבי אנוש

  דפנה, אחראית על תהליכי הגיוס, הרווחה, הפיתוח הארגוני וההדרכה של עובדי מתן. החלה את עבודתה במתן בשנת  2003 ומשמשת כחברת הנהלה. לדפנה כ-15 שנות ניסיון בתחום משאבי אנוש והיכרות עם תהליכים פנים ארגוניים. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה חברתית מאוניברסיטת בר אילן.

  dafnag@matan-consulting.com

 • ורד מאור סמל - מנהלת שיווק בינ"ל

   ורד, אחראית על פעילות שיווק בינלאומי במתן, מיצוב החברה ופעילות המרקום. ורד מופקדת על ניהול קשרים עם השותפים העסקיים של מתן ובניית שיתופי פעולה בחו"ל. לורד למעלה מתשע שנות ניסיון בתחום השיווק וניהול מוצרים. בעלת תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית ובוגרת תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת Carnegie Mellon, בפיטסבורג ארה"ב.

  veredm@matan-consulting.com

 • אסף שמאי - מנהל פרויקטים בכיר

  אסף, מנהל פרויקטים במתן. בעל ניסיון של למעלה משמונה שנים בניהול, אפיון ויישום פתרונות בתחום  ה- EPM. הוביל בשנים האחרונות פרויקטים מורכבים כגון תוכנית חרמ"ש (בנק לאומי), תעשייה אווירית–אלתא ובגופי  IT בארגונים ביטחוניים. בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול עם התמחות במערכות מידע מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון.

  asafs@matan-consulting.com

Design by Stratigo
מתן הינה חברת ייעוץ המתמחה בניהול פרוייקטים ארגוני (EPM),בהקמת גופי PMO ,יישום והטמעת MS Project Server, הדרכת מנהלי פרוייקטים ושיפור תהליכי עבודה.